10 وب سایت باحال برای برنامه نویسان

۱۴۰۰-۷-۵ ۱۰:۱۳:۱۷  / زمان مطالعه 3 دقیقه
در اینجا من چندتا از وب سایت هایی که به صورت روزمره از اونها برای کدنویسی خودم استفاده میکنم رو بهتون معرفی میکنم. در ادامه همراه من باشید تا با این وب سایت ها بیشتر آشنا بشیم.

در اینجا من چندتا از وب سایت هایی که به صورت روزمره از اونها برای کدنویسی خودم استفاده میکنم رو بهتون معرفی میکنم.

بریم با هم بررسی کنیم.

1. تصاویر تصادفی به وسیله API

Random Images یکی از قوی ترین موتور های جستجوی عکس در جهان. Unsplash API یک JSON API مدرن که امکانی فراهم میکنه تا شما با دسته بندی و سایز و دیگر پارامتر های مدنظر خودتون یک یا چند تصویر در اختیار بگیرید و از این تصاویر در کدهاتون استفاده کنید.

لینک وب سایت

2. وب سایت Poet.so

poet website پست های توییتر رو به عنوان تصاویر زیبا ضبط و به اشتراک میزاریم. می تونید از این وب سایت برای اشتراک گذاری پست های توییتری مربوط به خودتون در وب سایتتون استفاده کنید.

لینک وب سایت

3. ابزار های توسعه کوچک

poet website ابزارهای توسعه دهنده مفید با رابط کاربری زیبا. تو این وب سایت بیشتر از 20 ابزار با حال مثل رمزگذاری/رمزگشایی ، کوچک سازی ، مجموعه داده های ساختگی آزمایش و موارد دیگه که به شما برنامه نویسان کمک میکنه وجود داره.

لینک وب سایت

4. حذف پس زمینه تصاویر

remove background حذف پس زمینه به صورت خودکار و در کمتر از 5 ثانیه بدون هیچ کلیک اضافه ای فقط عکس رو میفرستی باقیش با خودش هست :)

لینک وب سایت

5. وب سایت Responsively

responsively وب سایت های رسپانسیو رو 5 برابر سریعتر توسعه بده!

لینک وب سایت

6. متاتگ ها

meta tags یک وب سایت برای تست و نمایش متا تگ های شما که میتونید به راحتی ببینید خروجی تگ هایی که در وب سایتتون قرار دادید به چه شکل نمایش داده می شود.

لینک وب سایت

7. وب سایت readme

readme.so طراحی و پیاده سازی راحت یک Readme برای تحویل پروژه ها به کارفرما یا ایجاد یک داکیومنت برای پکیج ها و ماژول های آماده شده توسط شما.

لینک وب سایت

8. وب سایت storytale

storytale تصاویر درجه یک برای پروژه های وب و تلفن همراه. با شخصیت های جذابش، میتونی پروژه خودتون چشم نواز کنید. میتونی برای اهداف تجاری و شخصی استفاده کنی.

لینک وب سایت

9. ساخت تصویر پروفایل

profile image maker از هر عکسی یک عکس پروفایل عالی بساز.

لینک وب سایت

10. انتخاب رنگ های وب سایت

profile image maker انتخاب بهترین رنگ هم رنگ اصلی و هم رنگ ثانوی تو این وب سایت بهتون پیشنهاد میده.

لینک وب سایت

برنامه نویسی developers برنامه نویسان وب سایت های برنامه نویسی